Zastoupení profesionální kosmetiky Integra pro ČR a SR

Mastna a aknozní pleť

Mastna a aknozní pleť není v dnešní době zaležitostí pouze v období puberty.

Akné dělíme do více podskupin. Převážne v dospívání býva za tvourbou akné změna hormonů v těle, stres, nedostatečná péče o pleť (odličování,tonizace) ,nezdravý životní styl (nepřimeřené požívání alkoholu,kouření) ,vinu může nést i urřité druhy jídla(ostré a hodně kořeněné pokrmy), nedodržování správne hygieny a nesprávné zvolení kosmetických přípravků(přípravky s obsahem alkoholu). Jelikož je to velmi rozsáhlé téma a z důvodu udržení Vaší pozornosti jsme se rozhodli, že téma rozdělíme na více částí. V dalších příspěvcích se můžete dozvídat více informací například učinných látkách a složkách, které napomahjí a snižují tvorbu mazu.

Jelikož by se o akné mohly psát knihy. Uvádíme pro začátek příklad na naše pleťové tonikum z řady Purifiant.
Toto tonikum NEOBSAHUJE alkohol který ZVYŠUJE produkci mazových žláz.
Nabídnout Vám proto můžeme kvalitní tónikum který stahuje póry(adstringentní), reguluje činnost mazových žláz a dodává Vaší pleťi matný vzhled.

Ještě podotýkám že pokud budete mít jakoukoliv otázku dotaz, co se týče naší řady a přípravků nebo cokoliv jiného jsou Vaše otázky vítany na naší facebookové stránce !

Internetové objednávky přes e-shop
Telefonické objednávky
Doprava u objednávek nad 2300,- Kč ZDARMA
Vaše dotazy
Integra kosmetika | Internetový obchod | Spolupráce | Školící centrum Integra | Obchodní podmínky | Kontakty

Kosmetika Integra - značka profesionální pleťové kosmetiky. Díky používání moderní technologie a inovacím výzkumu v tomto oboru, vyvinul tým laboratoří komplexní systém velmi účinných přípravků, které jsou přizpůsobeny potřebám všech typů pleti. Vysoká kvalita jednotlivých výrobků umožnila firmě dostat se na mezinárodní trhy. V současné době má značka Integra významné postavení v mnoha zemích světa.

Řada Azuleno pro nadměrně citlivou pleť. Řada Active pro stresovanou a unavenou pleť. Řada Jalea Real s okysličujícím účinkem. Řada Purifiant pro problematickou, mastnou a aknózní pleť. Speciální produkty - biologické koncentráty Sensitive, Fito Active a Fito ACN a mrkvová emulze. Profesionální péče Pure Gold 24K ovlivňující buněčné funkce a pomáhající omlazovat pleť. Profesionální péče Caspian pro regeneraci pleti s výtažky z čistého íránského kaviáru. Řada Thermae thalasso SPA je speciální okysličující ošetření s obsahem přírodní mořské vody Quinton. Řada Thermae marine pro profesionální depigmentační ošetření.

Kosmetika Integra Kosmetika Integra - Pure Gold
Kosmetika Integra - Thermae Thalasso SPA
Kosmetika Integra - Thermae Marine
Kosmetika Integra - Caspian Pure Caviar

Partneři

Módní blog je internetový časopis nejen o módě Trener-online.cz je váš pomocník při posilování a hubnutí. Spalte tuky a získejte svaly. Tréninkové plány a jídelníčky pro spalování tuků a nabírání svalové hmoty. Nase-miminko.cz - eshop s dětským a novorozeneckým oblečením, těhtenské polštáře a hračky pro mimninka.


www.integra-cr.cz Copyright © 2010 - 2024. Všechna práva vyhrazena.
Designed & Programmed by www.online4u.cz

Bezpečnostní agentura Náhradní plnění 2012

Partneři: Jazykové studio Bon-mot | www.bon-mot.cz  Beautis - inteligentní systém pro řízení kosmetického salonu  První osobní trenér na internetu - Trener-online.cz